Bajern se gospodski rastao sa Pešićem: ''Ostaćemo u kontaktu''
Sportske.net pre 4 sati | Sportske.net

Posle šokantnog poraza od berlinske Albe u Minhenu, u majstorici finala plej-ofa nemačke Bundeslige, Bajern juče nije uspeo da osvoji titulu prvaka države, iako je imao prednost od 20 poena razlike.
To je ujedno bila i poslednja takmičarska utakmica u višedecenijskoj trofejnoj karijeri Svetislava Pešića, koji je sigurno zaslužio lepši oproštaj, ali koliko god da sve u Bajernu boli taj poraz, klub iz Minhena je pokazao veličinu i na gospodski način se rastao sa Pešićem, ističući da će i dalje ostati u kontaktu sa srpskim stručnjakom. ''Finalnom serijom plej-ofa 2026. protiv Albe iz Berlina (2:3), u nedelju je okončana i velika trenerska karijera Svetislava











