Vučić: Ne želim bes ispred Skupštine 27. juna, već da se zajedno borimo za Srbiju
Euronews pre 2 sata | Autor: Tanjug

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da kod učesnika predstojećeg skupa 27. juna ispred Skupštine Srbije ne želi da vidi bes, već ujedinjenje i borbu za Srbiju. "Ne želim da kod naših ljudi vidim bes.
Ja razumem ljutnju. Ljutnja je nešto drugo. Ja molim naše ljude da ne pokazuju bes i da ne vraćamo onima za koje bi neko možda rekao da su zaslužili, jer ja mislim da niko nije zaslužio. I nama je potrebno da se ujedinjujemo, budemo zajedno i da se borimo za svoju Srbiju. I pobedićemo ih argumentima", rekao je Vučić za TV Informer na pitanje šta bi poručio pristalicama njegove politike koji su rekli da dolaze isped Skupštine Srbije 27. juna, jer "besni zbog svega






