MK grupa preuzela Dijamant od Fortenove grupe

Serbian News Media pre 8 sati
MK grupa preuzela Dijamant od Fortenove grupe

Danas je MK Grupa postala vlasnik kompanije Dijamant, koja je do sada bila u vlasništvu Fortenova Grupe.

U saopštenju MK grupe piše da je, nakon dobijanja potrebnih odobrenja nadležnih regulatornih tela, realizovana jedna od najznačajnijih akvizicija u prehrambeno-poljoprivrednom sektoru Adria regiona, odnosno zaključen je proces kojim kompanija Dijamant prelazi iz vlasništva Fortenova Grupe u vlasništvo MK Grupe. Dodaje se da ta transakcija predstavlja važan korak u daljem razvoju MK Agri-Food divizije i potvrđuje dugoročnu stratešku orijentaciju MK Grupe ka jačanju

Povezane vesti »

Ekonomija, najnovije vesti »