Mićin učestvovao na sastanku gradonačelnika zelenih gradova Evropske banke za obnovu i razvoj u Londonu

Euronews pre 4 sati  |  Autor: Tanjug
Mićin učestvovao na sastanku gradonačelnika zelenih gradova Evropske banke za obnovu i razvoj u Londonu
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin učestvovao je danas u Londonu na sastanku gradonačelnika Zelenih gradova Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) na kojem je poručio da je grad na čijem je čelu član Zlenih gradova od 2019. godine, kao i da su nakon niza sprovedenih projekata u toku i novi projekti koji će dopprineti održivom razvoju Novog Sada. "Novi Sad je od 2019. godine deo porodice Zelenih gradova i ponosni smo na rezultate koje smo ostvarili u saradnji sa

Povezane vesti »

Ključne reči

Vojvodina, najnovije vesti »