Omladinci počeli pripreme za Evropsko prvenstvo, Petrić pozvao dva nova igrača

RTS pre 26 minuta
Omladinci počeli pripreme za Evropsko prvenstvo, Petrić pozvao dva nova igrača

Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije započela je u ponedeljak pripreme za predstojeće Evropsko prvenstvo u Velsu, koje će se održati od 28. juna do 11. jula.

Kako je saopštio Fudbalski savez Srbije, izabranici selektora Gordana Petrića su nakon okupljanja odradili prvi trening na stadionu Partizana. Petrić je izjavio da su svi igrači koji su došli maksimalno su spremni i zdravi. "Dosta igrača je u trenažnom procesu u klubovima. Treba da se naslonimo na njihov rad iz klubova i iskoristimo ova tri dana u Beogradu za rad bez lopte, da ih pripremimo što bolje. Potom, imaćemo tri dana u Velsu da radimo na taktičkim

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »