Madona planirala da snimi biografski film u Srbiji: Evo zašto je projekat propao
Nova pre 5 sati

Madona je otkrila da je njen dugo najavljivani biografski film trebalo da bude sniman u Srbiji, ali da projekat nikada nije realizovan zbog neslaganja sa studijom Universal Pictures oko budžeta.
Pop zvezda je u intervjuu za magazin Interview, koji prenosi i Variety navela da je dve godine radila na scenariju i da je isto toliko vremena sa ljudima iz studija Universal radila na budžetu i izboru glumačke ekipe. Ipak, kako je ispričala, saradnja je prekinuta jer studio nije prihvatio iznos koji je ona smatrala potrebnim za film o svom životu. „Trebalo je da snimim film o svom životu. Dve godine sam radila na scenariju, a dve godine sam sa producentima u






