"Ostvarila sam cilj da odvojim Kačavendu od Janjuša" Aleksandra Jakšić udarila na ljutu suparnicu iz "Elite": Sledi poveća tužba

Kurir pre 4 sati
"Ostvarila sam cilj da odvojim Kačavendu od Janjuša" Aleksandra Jakšić udarila na ljutu suparnicu iz "Elite": Sledi poveća…

Odlukom publike "Elitu 9" napustila je Aleksandra Jakšić, koja je sumirala svoje učešće u rijalitiju i otkrila šta misli o svojim "neprijateljima" iz aktuelne sezone.

Aleksandra Jakšić je, naime, na samom početku razgovora progovorila o Mileni Kačavendi i njihovim sukobima, koji su tresli zidove Bele kuće. - Znaš šta, što se tiče nje, nisam promenila mišljenje od samog početka. Sve što mislim, mislim to i dan-danas. Porazgovarala sam sa ukućanima o nekim stvarima koje nisam ni znala, pa je još gore. Nikada nikoga nisam tužila, ali mislim da ću napraviti presedan, pa ću je tužiti, kao i Daču. Jedine dve osobe koje ću tužiti i

Pročitajte još

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »