"Lepo je ovde, ali ne mogu više da ostanem" Vens otputovao iz Švajcarske nakon pregovora SAD i Irana o okončanju rata

Blic pre 1 sat
"Lepo je ovde, ali ne mogu više da ostanem" Vens otputovao iz Švajcarske nakon pregovora SAD i Irana o okončanju rata

Vens je na konferenciji za novinare izjavio da ne može ostati u Švajcarskoj narednih 60 dana.

Naglasio je da je tokom razgovora u Birgenštoku postignut veliki napredak. Američki potpredsednik Džej Di Vens otputovao je danas iz Švajcarske nakon pregovora na visokom nivou usmerenih na okončanje rata sa Iranom. - Koliko god je ovo mesto veoma lepo, ne mogu da ostanem ovde narednih 60 dana - rekao je Vens na kratkoj konferenciji za novinare pre odlaska, preneo je CNN. Vens je ponovio da su pregovarači postigli veliki napredak tokom razgovora u Birgenštoku. Vens

Pročitajte još

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »