Macut u Banjaluci:Sastanak sa Minićem pa inauguracija za inostranog člana ANU RS
RTV pre 4 sati | Tanjug

BEOGRAD - Predsednik Vlade Republike Srbije prof. dr Đuro Macut posetiće danas Banjaluku u okviru nastavka kontinuiranih sastanaka sa predstavnicima Republike Srpske, saopštila je Vlada Srbije.
On će se u Administrativnom centru Republike Srpske sastati sa premijerom RS Savom Minićem, kao i sa predsednikom Akademije nauka i umetnosti Republike Srpske akademikom Dragoljubom Mirjanićem. Kako se navodi, nakon toga će premijer Macut biti inaugurisan u inostranog člana Akademije nauka i umjetnosti Republike Srpske. Dodaje se da će Macut obići UKC (odeljenje Endokrinologije) i sastati se sa direktorom te ustanove Nikolom Šobotom, posle čega su planirane izjave









