"Rat je izgubljen, sada će da se izvlače" Čuveni komandant Strelkov iz zatvora osuo paljbu po ruskoj eliti! Ukrajinci spremaju masovni udar, nesposobni smo
Kurir pre 2 dana

Igor Strelkov, bivši ministar odbrane DNR i penzionisani pukovnik FSB, komandant koji je vodio trupe u Donbasu na početku sukoba 2014. godine, oglasio se iz zatvora i poručio da će se nakon kraja rata sa Iranom SAD vratiti na ukrajinski front, i da tada Rusiju ne očekuje ništa dobro.
Strelkov služi zatvorsku kaznu u Rusiji, u koloniji broj 5. u Kirovo Čepecku, zbog "ekstremizma". On je, samo nekoliko dana pre velikog ukrajinskog napada na Moskvu, poručio da je upotreba raketa "Flamingo" trenutno izuzetno ograničena, iako je proizvodnja još uvek u toku. - Gde idu preostale rakete? Trebalo bi da su ih do sada skladištili, verovatno čak i više od stotinu, možda čak i više od dvesta. Takođe je sasvim jasno - spremaju masovni udar. Zašto ga












