Koncerti, dobra atmosfera i puno zabave obeležili prvi dan manifestacije "RTV piknik - ponesi ćebe"
RTV pre 3 sata | RTV

NOVI SAD - Danas je ispred zgrade Radio-televizije Vojvodine održana manifestacija "RTV piknik - ponesi ćebe". Taj jedinstveni događaj na otvorenom organizuje se i sutra, a spaja muziku, opuštenu letnju atmosferu i okuplja ljude svih uzrasta.
Koncerti, dobra atmosfera i puno zabave obeležili su prvi dan manifestacije "RTV piknik - ponesi ćebe". Program je otvoren nastupom Dečjeg operskog studija Srpskog narodnog pozorišta, a ceo događaj postao je mesto susreta svih generacija. Ovaj događaj okuplja celu porodicu, a spaja muziku, druženje pod vedrim nebom i autentičnu energiju Novog Sada. Program oba dana traje od 17 do 20 sati, a ulaz je za sve posetioce slobodan. Evo tri razloga da i sutra ponesete









