Dečak (14) pao sa 10 metara visine. Drama na Novom Beogradu: Igra sa vršnjacima okončana strašnim povredama!

Blic pre 2 sata
Dečak (14) pao sa 10 metara visine. Drama na Novom Beogradu: Igra sa vršnjacima okončana strašnim povredama!
Hitna pomoć i policija su brzo stigle na lice mesta Dečak je bio svestan, ali je pretrpeo teške povrede kičme i odmah je prevezen u bolnicu Strašna nesreća dogodila se sinoć na Novom Beogradu, kada je četrnaestogodišnji dečak teško povređen nakon pada sa visine od preko 10 metara, Kako saznajemo, tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema prvim i nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje

Povezane vesti »

Hronika, najnovije vesti »