"Moram da se borim, ne želim da se selimo": Kuća u Novom Sadu okružena zgradama, vlasnik tvrdi da mu je narušen kvalitet života

N1 Info pre 6 sati  |  N1 Beograd
"Moram da se borim, ne želim da se selimo": Kuća u Novom Sadu okružena zgradama, vlasnik tvrdi da mu je narušen kvalitet života…

Stanovnik novosadskog naselja Telep obratio se N1 tvrdeći da mu izgradnja stambenih zgrada u neposrednoj blizini narušava svakodnevni život, dok institucije kojima se žalio, kako kaže, ostaju bez reakcije.

Zelena kuća u novosadskom naselju Telep okružena je zgradama. Sagovornik N1 kaže da njemu gradnja i investitori nisu problem, već samo želi da reši probleme koje ima zbog gradnje. Pre nego što se obratio TV N1 tvrdi da se obratio građevinskoj inspekciji i Zavodu za izgradnju grada, ali da od njih nije dobio zadovoljavajuću reakciju. “Imam problema, iskopali su mi ivice temelja, voda mi je već dva puta ušla u podrum zbog nevremena… Oni imaju osiguranje, saniraće…

Povezane vesti »

Ključne reči

Najnovije vesti »