Rendl napustio Minesotu

Sportske.net pre 3 sata  |  Sportske.net
Rendl napustio Minesotu

Džulijus Rendl napustio je Minesotu i otišao u Bruklin.

Šems Čaranija najavio je da će biti određenih trejdova pred NBA draft (noć između utorka i srede), a jedan od tih je i ovaj. Minesota je odlučila da će Timbervulvse napustiti Rendl i u trejdu tri tima poslali su ga u Bruklin Netse (uz 28. pika prve runde), dok su Čikago Bulsi dobili Nika Klekstona. Minesota je tako trejd završila sa 33. pikom, odnosno 3. pikom druge runde, što je pet pozicija niže od inicijalnog pika koji su imali. Do ovoga je došlo jer im treba

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »