Tramp ruši „duboku državu” u američkoj obaveštajnoj zajednici
Politika pre 6 sati

Posle odlaska Tulsi Gabard usledili rezovi u obaveštajnom vrhu SAD
VAŠINGTON - Posle imenovanja Bila Pultea za vršioca dužnosti direktora nacionalne obaveštajne službe SAD, u Kancelariji direktora nacionalne obaveštajne službe počela su velika otpuštanja, što je izazvalo oštre reakcije demokrata i novu raspravu o Trampovom odnosu prema bezbednosnom aparatu. Prema navodima američkih medija, Pulte je odmah po preuzimanju dužnosti zatražio spisak svih zaposlenih u kancelariji koja koordinira rad američkih obaveštajnih struktura.







