Počelo je: Masovna otpuštanja u Kancelariji direktora nacionalne obaveštajne službe SAD
Sputnik pre 6 sati

Masovna otpuštanja koja je vršilac dužnosti direktora Nacionalne obaveštajne službe predsednika Donalda Trampa razmatrao za svoju kancelariju počela su u ponedeljak, rekao je za medije izvor upoznat sa situacijom.
„Počela su otpuštanja pripadnika takozvane duboke države“, rekao je izvor za medije, odbijajući da navede koliko je radnih mesta ukinuto. Izvori su ranije rekli da je Bil Pult, Trampov izbor za vršioca dužnosti direktora Nacionalne obaveštajne službe, razmatrao ukidanje stotina radnih mesta u svojoj kancelariji. Prošle nedelje Pult se pojavio na novom poslu dan ranije, nakon što je zatražio spisak svih zaposlenih u kancelariji, što je iznenadilo čak i odlazeću







