Dečak pao sa visine na Novom Beogradu: Teško povređen prevezen u bolnicu

NIN pre 58 minuta  |  Tanjug
Dečak pao sa visine na Novom Beogradu: Teško povređen prevezen u bolnicu

Na Novom Beogradu 14-godišnji dečak je teško povređen kada je pao sa visine preko 10 metara.

Kako piše Tanjug, on je sinoć oko 20 časova prevezen u Dečju bolnicu u Tiršovoj ulici. Tinejdžer se u večernjim satima igrao sa grupom drugara na jednom brdu na Novom Beogradu. Prema nezvaničnim informacijama, sumnja se da je usled trenutka nepažnje izgubio ravnotežu i strmoglavio se u provaliju duboku više od deset metara. Na lice mesta odmah je stigla ekipa Hitne pomoći, kao i policija. "Dečak je u svesnom stanju, ali sa vidno teškim povredama, kolima Hitne

Povezane vesti »

Ključne reči

Hronika, najnovije vesti »