Dijamant i zvanično u vlasništvu MK Group
Biznis u regionu pre 15 sati

Kompanija Dijamant je i zvanično postala deo MK Group, nakon što su dobijena sva potrebna odobrenja regulatornih tela, navodi se u saopštenju objavljenom na sajtu MK Group.
Ovim korakom uspešno je završena prodaja iz vlasništva Fortenova grupe, što predstavlja jednu od najvećih akvizicija u agro-industrijskom sektoru Adria regiona. MK Agri-Food divizija time dodatno jača svoju lidersku poziciju u region, pri čemu fokus ostaje na operativnoj efikasnosti, inovacijama i vrhunskom kvalitetu, uz stvaranje nove vrednosti za brend Dijamant, njegove zaposlene, partnere i potrošače. Zahvaljujući ranijim ulaganjima Fortenova grupe, Dijamant je








