Udruženje iz Užica kaže da je zabrinuto jer je odbačena krivična prijava protiv odgovornih u centru "Duboko"

N1 Info pre 16 sati  |  FoNet
Udruženje iz Užica kaže da je zabrinuto jer je odbačena krivična prijava protiv odgovornih u centru "Duboko"
Udruženje građana "Da (Ne) Dišemo Duboko" izrazilo je zabrinutost povodom odluke Osnovnog javnog tužilaštva (OJT) u Užicu da odbaci krivičnu prijavu koju je podnelo zbog zagađenja životne sredine protiv odgovornih lica u Regionalnom centru za upravljanje otpadom "Duboko" (RCUO). 0000 Prema oceni tog udruženja, OJT je tom odlukom izbeglo da pokrene postupak za najteža krivična dela protiv životne sredine, iako su posledice katastrofe na deponiji "Duboko" mesecima

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »