Muzika, diplome i emocije na koncertu učenika škole „Stanislav Binički“
Stav.life pre 1 dan | STAV

U Svečanoj sali Skupštine grada Leskovca sinoć je održan koncert učenika Muzička škola „Stanislav Binički“, koji su svojim nastupima još jednom potvrdili talenat, posvećenost i visok nivo muzičkog obrazovanja koje ova škola neguje.
Škola već godinama ostvaruje zapažene rezultate i predstavlja jednu od najuspešnijih obrazovnih ustanova ovog tipa u Srbiji. Pre početka koncerta, direktorka škole, Biljana Miljković, uručila je diplome najboljim učenicima, odajući priznanje njihovom radu, trudu i ostvarenim rezultatima tokom školske godine. Publika je imala priliku da uživa u raznovrsnom muzičkom programu koji su izveli učenici. Njihovi nastupi nagrađeni su dugotrajnim aplauzima, a koncert je







