Er Srbija obeležava deceniju od uspostavljanja leta Beograd-Njujork, više od 750.000 putnika

RTV pre 2 sata  |  Tanjug
Er Srbija obeležava deceniju od uspostavljanja leta Beograd-Njujork, više od 750.000 putnika

BEOGRAD - Er Srbija danas obeležava deset godina od uspostavljanja direktne avio-linije između Beograda i Njujorka (JFK) na kojoj je do sada prevezla više od 750.000 putnika.

To je jedna od najvažnijih interkontinentalnih veza za Srbiju i region i tim povodom na aerodromu "Nikola Tesla" u Beogradu organizovane su simbolične aktivnosti u saradnji sa aerodromom, u znak obeležavanja decenije uspešnog povezivanja Srbije sa Sjedinjenim Američkim Državama, saopšteno je iz Er Srbije. Kako je navedeno, srpska avio-kompanija leti na relaciji između Beograda i Njujorka od 2016. godine, a do danas je na toj ruti prevezeno više od 750.000 putnika,

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »