Macut i Minić o unapređenju saradnje u oblastima zdravstva, obrazovanja, infrastrukture
RTS pre 16 sati

Predsednik Vlade Srbije Đuro Macut sastao se u Banjaluci sa predsednikom Vlade Republike Srpske Savom Minićem, u okviru nastavka intenzivne saradnje Srbije i Srpske usmerene ka jačanju institucionalnih veza i realizaciji zajedničkih projekata od značaja za građane sa obe strane Drine.
Premijeri Macut i Minić razgovarali su o unapređenju saradnje u oblastima zdravstva, obrazovanja, nauke, infrastrukture, privrede i saobraćajnog povezivanja, kao i o nastavku realizacije zajedničkih razvojnih inicijativa, navodi se u saopštenju vlade Srbije. Macut je poručio da politika mora da se meri konkretnim rezultatima i naglasio da je cilj zajedničkog delovanja realizacija projekata koji građanima donose neposrednu korist. Kako je naveo, infrastrukturno







