Aleksandra Radović odbila veliki hit Nine Badrić: Godinama kasnije otkrila zašto nije snimila pesmu koja je osvojila region

Nova pre 3 sata
Aleksandra Radović odbila veliki hit Nine Badrić: Godinama kasnije otkrila zašto nije snimila pesmu koja je osvojila region

Pevačica Aleksandra Radović otkrila je svojevremeno da je odbila da snimi pesmu „Da se opet tebi vratim“, koja je kasnije postala jedan od najvećih hitova hrvatske pevačice Nina Badrić.

Gostujući u emisiji kod Cece Ražnatović, Aleksandra je priznala da je imala priliku da snimi numeru, ali da je u tom periodu radila na albumu na kojem je već bilo previše sporih pesama. „Dešavalo mi se. Sećam se, snimali smo album i imali smo već previše balada na tom albumu. U pitanju je pesma od Nine Badrić 'Da se opet tebi vratim'. To je pesmetina zaista. Svakako, nije kome je rečeno već kome je suđeno, a ona je stvarno sa emocijom iznela“, rekla je tada

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »