Odlazi u Litvaniju: Železničar se oprostio od Konatara

Sport klub pre 7 sati  |  Autor: Katarina Kostić
Odlazi u Litvaniju: Železničar se oprostio od Konatara

Defanzivac Marko Konatar posle pet i po godina napušta Železničar i karijeru nastavlja u litvanskom FK Kauno Žalgiris.

Konatar je kao slobodan igrač prešao u redove šampiona Litvanije i na taj način završio jednu epohu u Pančevu. U klub je došao dok je bio član drugoligaškog društva, pa sa njim zajedno rastao i nizao uspehe, sve do poslednjeg istorijskog plasmana u Evropu. Za to vreme je ukupno odigrao 148 utakmica, uz sedam golova i pet asistencija. U oproštajnom intervjuu za klupske kanale Železničara, 26-godišnji levi bek osvrnuo se na kompletan period u klubu. „Kada podvučem

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »