Miloš Janičić potpisao: Crna Gora dobila prvog UFC borca!
Sport klub pre 10 sati | Autor: Katarina Kostić

Najveća svetska MMA organizacija "Ultimate Fighting Championship" zvanično je potpisala ugovor sa Milošem Janičićem, čime je on postao prvi predstavnik Crne Gore u najkvalitetnijoj promociji na svetu.
Ovaj potez predstavlja veliki iskorak u njegovoj karijeri, ali i značajan trenutak za razvoj MMA sporta u čitavom regionu, budući da je on popularan i u Srbiji i Hrvatskoj, ali i ostalim balkanskim državama. Ulazak u UFC predstavlja ostvarenje sna za mladog borca, ali i motivaciju za sve sportiste iz regiona koji teže vrhunskim rezultatima na svetskoj sceni. Očekivanja su velika, a pred Janičićem je prilika da se već u prvom nastupu predstavi široj MMA publici na












