Konatar napustio Železničar posle pet i po godina, naredna destinacija - Litvanija!

Sportske.net pre 6 sati  |  Sportske.net
Konatar napustio Železničar posle pet i po godina, naredna destinacija - Litvanija!

Fudbaler Marko Konatar napustio je Železničar posle pet i po godina provedenih u klubu i karijeru će nastaviti u litvanskom Kauno Žalgirisu, saopšteno je iz pančevačkog superligaša.

Konatar je kao slobodan igrač prešao u redove aktuelnog šampiona Litvanije, čime je završena njegova epizoda u Železničaru, u kojem je ostavio značajan trag. Levi bek je u Pančevo stigao dok je klub nastupao u drugoligaškom rangu, a tokom njegovog boravka Železničar je napredovao kroz takmičenja i ostvario istorijski plasman u Evropu. Za pet i po godina u dresu Železničara Konatar je odigrao 148 utakmica, postigao sedam golova i upisao pet asistencija. U

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »