Novi Sad nastavlja podršku građanima za nabavku bicikala, subvencija 15.000 dinara

RTV pre 4 sati  |  RTV
Novi Sad nastavlja podršku građanima za nabavku bicikala, subvencija 15.000 dinara

NOVI SAD - Konferencija za medije povodom početka realizacije programa „Biciklom za zeleni Novi Sad 2026“, za koji je Grad Novi Sad i ove godine iz budžeta obezbedio 22.500.000 dinara za podršku građanima pri nabavci bicikala, održana je danas u svečanoj sali Gradske kuće. U okviru programa raspisan je Javni poziv za dodelu subvencija, koji je objavljen 21. juna 2026. godine u dnevnom listu „Dnevnik“. Pravo učešća imaju sva punoletna lica sa prebivalištem na teritoriji Grada Novog Sada, a prijave će se

Tom prilikom, članica Gradskog veća za ekologiju, energetsku efikasnost i zaštitu životne sredine Vanja Petković predstavila je aktivnosti Grada u oblasti razvoja biciklističkog saobraćaja i unapređenja održive mobilnosti, ističući da Novi Sad razvoj biciklizma prepoznaje kao jedan od ključnih stubova strategije održivog urbanog razvoja i zaštite životne sredine. Pozivam sve Novosađane da se prijave u predviđenom roku i da iskoriste priliku da budu deo programa

Povezane vesti »

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »