Tramvajski vod pao na ženu, saobraćaj potpuno blokiran. Haos na ulicama Zagreba
Dnevnik pre 2 sata

Danas je došlo do kolapsa tramvajskog saobraćaja u Zagrebu zbog oštećenja tramvajske mreže u Savskoj ulici, nedaleko od raskrsnice sa Koturaškom ulicom.
Kako je saopštila zagrebačka policija, oko 10.35 časova došlo je do saobraćajne nezgode kod Tehničkog muzeja, kada je jedno vozilo zakačilo tramvajske žice, koje su potom pale na jednu osobu. – Povređena je, za sada ne znamo težinu povreda. Došlo je do zastoja tramvajskog saobraćaja – rekli su iz zagrebačke policije. Kako je objavio ZET, do velikog zastoja u Savskoj ulici došlo je nakon što je teretno vozilo oštetilo kontaktnu mrežu. U Savskoj ulici zaustavljen je







