„Srbija Kargo“ otpušta više od 420 ljudi, zbog lošeg poslovanja

In medija pre 2 sata
„Srbija Kargo“ otpušta više od 420 ljudi, zbog lošeg poslovanja

Javno preduzeće „Srbija Kargo“ planira da otpusti oko 420 radnika do kraja ovog meseca zbog lošeg poslovanja kompanije.

Kako piše dnevni list Danas, vršilac dužnosti direktora javnog preduzeća „Srbija Kargo“ Dušan Đukić uputio je u ponedeljak, 22. juna železničkim sindikatima Predlog programa rešavanja viška zaposlenih u 2026. godini na mišljenje. U dokumentu u koji je Danas imao uvid navodi se da je Planom poslovanja „Srbija Kargo“ za 2026. godinu predviđeno da broj zaposlenih u toj kompaniji na dan 30. juna 2026. godine, kao i na kraju svakog narednog kvartala tokom godine, iznosi

Povezane vesti »

Ključne reči

Ekonomija, najnovije vesti »