Kad će biti uklonjen "Ćacilend", da Pionirski park bude dostupan svim građanima - Šapić nije hteo da odgovori N1
N1 Info pre 2 sata | N1 Beograd

Od gradonačelnika Beograda Aleksandra Šapića N1 je pokušao da sazna kada će biti uklonjeno šatorsko naselje u Pionirskom parku, ali odgovor nismo dobili.
Iako se prvo iznenadio kad je čuo o kojoj novinarskoj ekipi je reč, pa čak i poželeo dobrodošlicu, gradonačelnik Beograda se odmah potom setio stare prakse: "U stvari, ja vama ne odgovaram na pitanja, zaboravio sam, možete da postavite, ali ja vama ne odgovaram, znate zbog čega". A na konferenciji za novinare na kojoj je predstavljao gradske projekte i dokle se sa kojim stiglo, reporterka N1 upitala ga je kada će biti uklonjeno šatorsko naselje u okviru Pionirskog







