Famozno: Prištinizacija Beograda 2
Kurir pre 1 sat

- neznatnost time ne misli na noćnu moru patriotskih intelektualaca i potpisnika patriotskih peticija, na totalnu propast „biološke supstance“ i potpuni nestanak srpskog naroda i Srba svih i svuda sa lica sveta.
Moja neznatnost misli da bismo mogli propasti u smislu u kome se kaže propo čovek ili propala stvar. U tom smislu smo kao društvo već poprilično propali, dočim nam (jebo ja nas) kao narodu nikad bolje nije išlo. Neki bi cinik rekao da je srpski narod iz dana u dan sve srpskiji. To je zato što je narod jedna velika generalizacija, politička apstrakcija koja po prirodi stvari nije podložna propadanju. Lako je narodu da mu dobro ide. Društvo je nešto drugo. Društvo je












