Prvi potez Panatinaikosa posle dolaska Obradovića

Sport klub pre 9 sati  |  Autor: Nikola Novaković
Prvi potez Panatinaikosa posle dolaska Obradovića

Panatinaikos je doveo trenera, a sada reguliše igrački kadar za predstojeću sezonu u kojoj će napasti svaki trofej.

U utorak je potvrđeno da PAO napušta američki centar Kenet Farid. „Kenete, hvala ti što si podelio sa nama svoju strast i posvećenost. Želimo ti sve najbolje u budućnosti – profesionalno i privatno„, napisao je Panatinaikos na društvenim mrežama. Odlazak nekadašnjeg saigrača Nikole Jokića iz Atine je prilično očekivan. Farid (36) stigao je u Panatinaikos usred sezone, budući da se ekipa Ergina Atamana mučila sa povredama na unutrašnjim pozicijama. U evroligaškoj

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »