"Uvek treba biti uz vlast": Evo ko peva na SNS skupu ispred Skupštine

Nova pre 3 sata
"Uvek treba biti uz vlast": Evo ko peva na SNS skupu ispred Skupštine

Srpska napredna stranka najavila je za subotu skup u Beogradu, a prisutne će zabavljati poznati pevači, Vesna Zmijanac i Aca Lukas.

Oboje već duže vreme pružaju podršku SNS-u, te njihov angažman ne čudi. Kako je najavljeno, bina će biti postavljena ispred Narodne skupštine. Lukas od dolaska Srpske napredne stranke na vlast ne krije privrženost ovoj političkoj opciji. Još 2015. godine folker je izjavio da samo Vučiću peva za džabe. "Imam pravo da pevam za džabe, kao što imam pravo da pevam za pare. Moja je volja da SNS-u pevam bez dinara nadoknade", rekao je on tada za Blic. Na pitanje da li mu

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »