Pančevci ostali bez defanzivca Konatara: Teško mi je što odlazim, ali došlo je vreme
Dnevnik pre 1 sat

Defanzivac Marko Konatar posle pet i po godina napušta Železničar i karijeru nastavlja u litvanskom Kaunas Žalgirisu.
Konatar je kao slobodan igrač prešao u redove šampiona Litvanije i na taj način završio jednu epohu u Pančevu. U klub je došao dok je bio član drugoligaškog društva, pa sa njim zajedno rastao i nizao uspehe, sve do poslednjeg istorijskog plasmana u Evropu. Za to vreme je ukupno odigrao 148 utakmica, uz sedam golova i pet asistencija. – Kada podvučem crtu posle pet i po godina, osećam se pre svega ispunjeno. Najviše zbog toga što je klub sve vreme dok sam bio ovde,








