Prvi rez Obradovića u Panatinaikosu: Evo kome je odlučio da se zahvali
Nova pre 12 sati

Košarkaški klub Panatinaikos oprostio se od američkog centra Keneta Farida, koji je napustio grčki klub nakon isteka svog ugovora.
To je ujedno i prvi igrač koji je napustio Panatinaikos od kada je Željko Obradović zvanično imenovan za trenera u ponedeljak. "Hvala ti što si delio svoju strast i posvećenost sa nama. Želimo ti sve najbolje u budućnosti, i na ličnom, i na profesionalnom nivou", piše u objavi Panatinaikosa na društvenoj mreži Iks (X). Farid (36) se nedavno priključio ekipi Kangreherosa de Santursea iz Portorika, za koju je noćas odigrao svoju prvu utakmicu. . @KennethFaried35,












