Vatrogasci spasioci spasili dečaka nakon pada sa 10 metara visine, na njega se obrušila stena: Novi detalji nesreće - ležao je na nepristupačnom terenu
Kurir pre 1 sat | Telegraf

U beogradskom naselju Novi Beograd sinoć je četrnaestogodišnji dečak, dok se igrao sa vršnjacima, upao u jarugu duboku čak 10 metara, nakon čega se na njega obrušio i deo stene.
On je u ovoj teškoj nesreći, prema nezvaničnim saznanjima, zadobio ozbiljne telesne povrede, među kojima je i prelom pršljena. - Oko 20 časova stigla je dojava da je da je u Vojvođanskoj ulici potrebna hitna asistencija na nepristupačnom terenu. Lekarske ekipe nisu mogle same da priđu povređenom detetu, zbog čega su alarmirani pripadnici Sektora za vanredne situacije - tvrdi izvor. Na lice mesta hitno su upućene ekipe Vatrogasno-spasilačkih jedinica (VSJ) sa Novog












