Premijeri Srbije i Republike Srpske o saradnji u zdravstvu, obrazovanju, saobraćaju
Serbian News Media pre 2 sata

Premijeri Srbije Đuro Macut i Republike Srpske Savo Minić razgovarali su danas u Banjaluci o unapređenju saradnje u oblastima zdravstva, obrazovanja, nauke, infrastrukture, privrede i saobraćajnog povezivanja.
Macut je poručio da politika mora da se meri konkretnim rezultatima i naglasio da je cilj zajedničkog delovanja realizacija projekata koji građanima donose neposrednu korist, saopšteno je iz Vlade Srbije. Kako je naveo, infrastrukturno povezivanje Srbije i Republike Srpske predstavlja jedan od prioriteta, jer „svaki novi put, most ili saobraćajna veza doprinose bržem razvoju, snažnijoj privredi i boljem kvalitetu života“. On je ukazao i na značaj saradnje u oblasti









