"Metla" u bivšem prvaku Evrope! Za njih više nema mesta u klubu!

Večernje novosti pre 8 sati
"Metla" u bivšem prvaku Evrope! Za njih više nema mesta u klubu!

Fenerbahče objavio kraj saradnje sa Kemom Birčom i Devonom Holom.

FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages Kem Birč i Devon Hol nisu više košarkaši Fenerbahčea, saopštio je danas turski klub. Hol (30) je igrao za Fenerbahče od 2024. godine, a sa turskim klubom osvojio je šest trofeja. Američki košarkaš je ranije igrao za Olimpiju iz Milana, Bamberg i Oklahomu. On je prošle sezone u Evroligi prosečno beležio 8,3 poena, 2,9 skokova i 2,6 asistencija po utakmici. Devon Hall’a Teşekkürlerimizle! 💛💙 2024-25 sezonu öncesi kadromuza katılan,

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »