Šapić: „Raspisivaćemo nabavku autobusa sve do kraja mog mandata za vozila koja fale GSP“
Serbian News Media pre 16 sati

Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da ne zna kada će novi autobusi biti na ulicama, da je Grad raspisivao nabavku novih autobusa i da će to činiti do kraja njegovog mandata, i to za 200-250 vozila koja nedostaju Gradskom saobraćajnom preduzeću (GSP). „Privatnici su skoro zanovili svoj vozni park, mnogo brže nego što smo očekivali. Za ovih par godina 1.200 novih vozila nalazi se na ulicama u Beogradu. U ovom momentu je najmanje vozila GSP-a,












