Fenerbahče se rastao sa dvojicom košarkaša, jedan bio šampion Evrope pre dve godine

Nova pre 2 sata
Fenerbahče se rastao sa dvojicom košarkaša, jedan bio šampion Evrope pre dve godine

Američki košarkaš Devon Hol i Kem Birč iz Kanade nisu više igrači Fenerbahčea, saopštio je turski klub.

Klub se objavom na društvenoj mreži Iks oprostio od dvojice košarkaša i poželeo im sreću u nastavku karijera. Oba igrača su u Fenerbahče stigla pred početak sezone 2024/25, u kojoj su sa turskim klubom osvojili titulu klupskog prvaka Evrope. Uz to, Hol i Birč su sa Fenerbahčeom osvojili i po dve titule prvaka Turske, dva trofeja u nacionalnom kupu i trofej u Superkupu Turske. Hol je bio i šampion Evrope sa ovim klubom pre dve sezone. Hol (30) je za Fenerbahče u

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »