Kem Birč i Devon Hol napuštaju Fenerbahče
Politika pre 8 sati

I Hol i Birč u Feneru su igrali od 2024. godine
Kem Birč i Devon Hol nisu više košarkaši Fenerbahčea, saopštio je danas turski klub. Hol (30) je igrao za Fenerbahče od 2024. godine, a sa turskim klubom osvojio je šest trofeja. Američki košarkaš je ranije igrao za Olimpiju iz Milana, Bamberg i Oklahomu. On je prošle sezone u Evroligi prosečno beležio 8,3 poena, 2,9 skokova i 2,6 asistencija po utakmici. Birč (33) je bio član turskog kluba od 2024. godine, a pre toga je igrao za Đironu, Toronto, Orlando,












