Miloš Janičić potpisao za UFC, debituje u Beogradu!
Sportske.net pre 8 sati | Sportske.net

Crnogorski MMA borac Miloš Janičić zvanično je potpisao ugovor sa organizacijom UFC i postao prvi predstavnik Crne Gore koji će nastupati u najprestižnijoj svetskoj MMA promociji.
Ovaj potez predstavlja najveći korak u dosadašnjoj karijeri mladog borca, ali i značajan trenutak za razvoj MMA sporta u regionu. Janičić je vest potvrdio putem društvenih mreža, navodeći da će debitantski nastup imati na UFC priredbi u Beogradu, koja je zakazana za avgust. "FIRST UFC FIGHTER FROM MONTENEGRO. Istorija je danas ispisana, Crna Gora ima prvog UFC borca. Naravno, u prvoj UFC borbi nastupiću odmah na main card-u, a to mogu samo mnogo posebni borci. Neka












