Šampion sveta udario na FIFA: "Rasprodaju Mundijal"

Nova pre 4 sati
Šampion sveta udario na FIFA: "Rasprodaju Mundijal"

Filip Lam, kapiten fudbalske reprezentacije Nemačke iz 2014. godine koja je postala šampion sveta, oštro je kritikovao FIFA.

Legendarni fudbaler je napisao kolumnu u listu "Di cajt" i u njoj je udario na FIFA zbog ovogodišneg Mundijala, koji se održava u Sjedinjenim Američkim Državama, Kanadi i Meksiku. Nekoliko stvari zamera krovnoj fudbalskog organizaciji. "Svetsko prvenstvo se rasprodaje od strane FIFA. Sve se vrti samo oko para i to oduzima fudbalu kredibilitet. Kao rezultat toga, navijači se osećaju nelagodno. Sve im je teže da odvoje FIFA od samog događaja", napisao je Filip Lam.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »