Premijer Macut tokom posete Banjaluci obišao Kliniku za endokrinologiju UKC Republike Srpske

Euronews pre 1 dan  |  Autor: Tanjug
Premijer Macut tokom posete Banjaluci obišao Kliniku za endokrinologiju UKC Republike Srpske
Predsednik Vlade Republike Srbije Đuro Macut obišao je danas, tokom posete Banjaluci, Kliniku za endokrinologiju Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske (UKC RS) u Banjaluci, gde je sa direktorom te zdravstvene ustanove Nikolom Šobotom razgovarao o mogućnostima za unapređenje saradnje zdravstvenih institucija Srbije i Republike Srpske. Tokom obilaska razmatrane su mogućnosti za intenzivniju saradnju u oblasti endokrinologije, razmenu stručnih iskustava,

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »