Premijer Macut tokom posete Banjaluci obišao Kliniku za endokrinologiju UKC Republike Srpske
Euronews pre 1 dan | Autor: Tanjug

Predsednik Vlade Republike Srbije Đuro Macut obišao je danas, tokom posete Banjaluci, Kliniku za endokrinologiju Univerzitetskog kliničkog centra Republike Srpske (UKC RS) u Banjaluci, gde je sa direktorom te zdravstvene ustanove Nikolom Šobotom razgovarao o mogućnostima za unapređenje saradnje zdravstvenih institucija Srbije i Republike Srpske. Tokom obilaska razmatrane su mogućnosti za intenzivniju saradnju u oblasti endokrinologije, razmenu stručnih iskustava,












