Marko Jeremić se rastao sa Igokeom

Sportske.net pre 7 sati  |  Sportske.net
Marko Jeremić se rastao sa Igokeom

Srpski košarkaš Marko Jeremić nije više igrač Igokee, saopštio je danas klub iz Laktaša. "Nakon tri sezone provedene u dresu Igokee, klub se zahvaljuje Marku Jeremiću na saradnji.

Tokom prethodne tri godine, Marko je svojim zalaganjem, profesionalnim odnosom i borbenošću dao veliki doprinos našem klubu, kako na terenu, tako i van njega. Bio je važan deo našeg tima u domaćim i regionalnim takmičenjima. Želimo ti mnogo zdravlja, sreće i uspeha u nastavku karijere i života. Hvala na svemu i srećno", piše u objavi Igokee na društvenoj mreži Instagram. Jeremić (34) je u Igokeu došao 2023. godine iz Cedevita Olimpije, a u regionalnoj AdmiralBet

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »