Malteški Red i Srbija u Beogradu obeležili četvrt veka diplomatskih odnosa

RTV pre 1 dan  |  Tanjug
Malteški Red i Srbija u Beogradu obeležili četvrt veka diplomatskih odnosa

BEOGRAD - Publikacija o 25 godina diplomatskih odnosa između Suverenog Vojnog Malteškog reda i Srbije predstavljena je danas, povodom godišnjice uspostavljanja odnosa, u Domu Narodne skupštine.

Predstavljanju izdanja pod nazivom "U znaku humanitarne diplomatije: 25 godina diplomatskih odnosa između Malteškog reda i Srbije" prisustvovali su ministar kulture Nikola Selaković, ambasador Malteškog reda Frančesko Marija Amoruzo, narodni poslanik Jovan Palalić koji predsedava Poslaničkom grupom prijateljstva Srbija-Italija-Sveta stolica-Suvereni Vojni Malteški red, kao i nuncij Svete Stolice u Srbiji Santo Roko Ganđemi, koji je napisao predgovor knjige.

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »