Panatinaikos i Obradović se zahvalili na saradnji dvojici košarkaša
Danas pre 2 sata | Beta

Košarkaški klub Panatinaikos oprostio se od američkog centra Keneta Farida, koji je napustio grčki klub nakon isteka ugovora. „Hvala ti što si delio svoju strast i posvećenost sa nama.
Želimo ti sve najbolje u budućnosti, i na ličnom, i na profesionalnom nivou“, piše u objavi Panatinaikosa na društvenoj mreži Iks (X). Farid (36) se nedavno priključio ekipi Kangreherosa de Santursea iz Portorika, za koju je noćas odigrao svoju prvu utakmicu. Američki centar je u Panatinaikos došao u novembru prošle godine, usled povreda centara Matijasa Lesora, Omera Jurcevena i Rišona Holmsa. Nekadašnji košarkaš Denvera je za Panatinaikos u nedavno završenoj












