Panatinaikos i Obradović se zahvalili na saradnji dvojici košarkaša

Danas pre 2 sata  |  Beta
Panatinaikos i Obradović se zahvalili na saradnji dvojici košarkaša

Košarkaški klub Panatinaikos oprostio se od američkog centra Keneta Farida, koji je napustio grčki klub nakon isteka ugovora. „Hvala ti što si delio svoju strast i posvećenost sa nama.

Želimo ti sve najbolje u budućnosti, i na ličnom, i na profesionalnom nivou“, piše u objavi Panatinaikosa na društvenoj mreži Iks (X). Farid (36) se nedavno priključio ekipi Kangreherosa de Santursea iz Portorika, za koju je noćas odigrao svoju prvu utakmicu. Američki centar je u Panatinaikos došao u novembru prošle godine, usled povreda centara Matijasa Lesora, Omera Jurcevena i Rišona Holmsa. Nekadašnji košarkaš Denvera je za Panatinaikos u nedavno završenoj

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »