"Nisam mogla da pomeram noge": Naša pevačica imala problem na snimanju spota, desio se haos: "Ništa nisam osećala"
Blic pre 9 sati

Situacija nije bila nimalo naivna. Zorana Pavić je ipak skupila snagu i završila sa snimanjem spota uspešno. Poznata pevačica Zorana Pavić doživela je zastrašujuće iskustvo ranije tokom snimanja spota za pesmu „Jabuka“, zbog kojeg se ozbiljno uplašila za svoje zdravlje. Naime, kadrovi za pomenuti spot snimali su se tokom vrelih letnjih dana, a pevačica je morala da leži u kadi punoj hladne vode. U tim uslovima provela je puna tri sata. Kako je objasnila, dok je







