"Nisam mogla da pomeram noge" Naša pevačica doživela haos na snimanju spota: Ništa nisam osećala

Kurir pre 1 sat
"Nisam mogla da pomeram noge" Naša pevačica doživela haos na snimanju spota: Ništa nisam osećala

Poznata pevačica Zorana Pavić doživela je zastrašujuće iskustvo ranije tokom snimanja spota za pesmu „Jabuka“, zbog kojeg se ozbiljno uplašila za svoje zdravlje.

Naime, kadrovi za pomenuti spot snimali su se tokom vrelih letnjih dana, a pevačica je morala da leži u kadi punoj hladne vode. U tim uslovima provela je puna tri sata. Kako je objasnila, dok je bila u kadi nije osećala hladnoću ni posledice, ali kada je izašla, usledio je šok – puna tri dana nije mogla da hoda. - Kada smo radili spot za pesmu „Jabuka“ ja tri dana nisam mogla da hodam, to je živa istina. Bila sam u kadi, hladna voda, a bili su vreli dani. Ti tada

Povezane vesti »

Zabava, najnovije vesti »