Prvenstvo Srbije u masters plivanju u Futogu: Voša odbranila titulu

Dnevnik pre 7 sati
Prvenstvo Srbije u masters plivanju u Futogu: Voša odbranila titulu

Proteklog vikenda je u Centru za vodene sportove u Futogu održano Prvenstvi Srbije u masters plivanju.

Učestvovalo je 19 klubova iz Srbije i pet iz inostranstva sa 165 plivača. Novosadska Vojvodina je uspešno odbranila titulu prvaka ispred drugoplasiranog Delfina GSP iz Beograda. Ekipa Vojvodine posebno se istakla u trkama 100 i 200 delfin, i 200 mešovito za žene. Pojedinačno najbolja je bila Zorica Farkaš sa osvojenih osam zlatnih medalja u pojedinačnoj konkurenciji, a odmah za njom je bila Alekdandra Davidović sa šest zlata i jednim srebrom. Njih dve se spremaju

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »